Od Carske željeznice do održivog razvoja turizma

(2014)
(Dokumentarni)
(20:35)

Projekt je imao za cilj revitalizirati povijesne željezničke veze između Hrvatske i Mađarske, čime se unaprijedio održivi turizam u regiji Slatina-Našice-Szentlorinc. Financiran programom IPA Europske unije, obuhvaćao je poboljšanja infrastrukture, očuvanje kulturne baštine i promociju turizma. Ključni partneri bili su Grad Slatina, Grad Našice, Zaklada Brantner-Koncz iz Mađarske i Zavičajni muzej Slatina. Inicijativa se fokusirala na obnovu željezničkih kolodvora, razvoj biciklističkih i pješačkih staza te poticanje lokalnog turističkog potencijala kroz prekograničnu suradnju.

More from Dokumentarni

Izazov života s mišićnom distrofijom
2022
26:23
Izazov života s mišićnom distrofijom
Dom Duga Zagreb – 20 godina pomoći i podrške
2025
18:01
Dom Duga Zagreb – 20 godina pomoći i podrške
Pomoć za “nevidljive” građane
2016
02:14
Pomoć za “nevidljive” građane
ART CBC
2015
16:52
ART CBC
Iz Petrinje s ljubavlju
2021
09:51
Iz Petrinje s ljubavlju
Video Gallery
Video Gallery
explore
The Archive
The Archive
explore
Contact Us
Contact Us
explore